معرفی 5 لباس کار مردانه تابستانی

طراحي و مدل دوخت انواع لباس کار از جمله موارد مهمي مي باشد که بايد با توجه به شرايط آب و هوايي صورت گيرد. طراحي لباس بايد به گونه اي باشد که افراد بتوانند در فصول گرم و سرد امکان بهترين انتخاب را داشته باشند و دچار گرمازدگي و سرماي شديد نشوند. به طور مثال افراد شاغلي که در فصول گرم و تابستاني، همچنين در شرايط محيطي گرم مشغول به کار هستند، نبايد دچار گرما زندگي شوند. لباس کار تابستاني همانگونه که از نامش مشخص است بايد تا حد امکان خنک باشد و براي کاربر احساس کرختي و کلافگي را ايجاد نکند. لباس کار تابستاني بايد ازمتريال و پارچه هايي تهيه شده باشد که نازک و خنک باشد و همچنين مانع تعرق و ايجاد کلافگي براي کاربر گردد. از ويژگي هاي يک جليقه کار تابستاني مي‌توان به امکان گردش هوا در آن اشاره داشت. لباس کار خنک معمولاً براي محيط هايي که از دماي بالا، گرم و شرجي برخوردارند، مناسب ميباشند و مورد استفاده کارکنان قرار مي‌گيرد. گرماي بسيار زياد مي‌تواند منجر به خطرات بسياري براي سلامت جسمي کارکنان گردد. به همين دليل شما به عنوان سرپرست کارگاه موظف هستيد تا حد امکان خطرات احتمالي را کاهش دهيد. انتخاب لباس خنک تابستاني مناسب از مهم‌ترين راه هاي کاهش خطرات احتمالي است که همچنين موجب عملکرد درست کارکنان حين انجام کار مي‌شود. در ادامه اين مقاله قصد داريم شما را با 5 لباس کار جليقه مردانه تابستاني و لباس کار دوبنده آشنا کنيم. اگر قصد خريد لباس کار خنک را براي خود و يا کارکنان خود داريد، پيشنهاد مي‌کنيم تا انتهاي اين مقاله همراه جهان ايمني باشيد.

در صورتی که شما عزیزان قصد اطلاع از لیست قیمت و خرید انواع لباس کار با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت به طور مستقیم از طراح و تولید کننده و بدون واسطه را دارید جهان ایمنی بهترین انتخاب برای شما عزیزان است؛ جهان ایمنی با سابقه ای درخشان و طولانی در حوزه لباس کار همواره ایمنی و رضایت افراد را درالویت خود قرار داده است. می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 09129646684                                       09360925624                                          02166170151 

جلیقه ایمنی استایل

دیدن کنید: لباس کار زمستانی

مزايای استفاده از لباس کار تابستونی

از جمله مزاياي استفاده از لباس کار خنک تابستاني در فصول گرم تابستان ميتوان به جلوگيري از گرما زدگي،کلافگي، افزايش تعرق بدن، ايجاد احساس کرختي و بي حوصلگي اشاره نمود. گرما مي‌تواند منجر به ايجاد بيماري هايي از جمله اختلال عملکرد مغزي، سرگيجه، عرق کردن کف دست، بخار کردن شيشه عينک و… شود. استفاده از لباس کار خنک براي افرادي که در چنين شرايط محيطي مشغول به کار هستند امري ضروري است. گرما نيز مي‌تواند موجب کاهش سرعت کار شودو بهروري عملکرد افراد گردد. به عبارتي ديگر شرايط حاکم بر محيط کار باعث مي‌شود که کارگران نيازمند استراحت بيشتري شوند. به همين دليل بين کار وقفه ايجاد مي‌شود. از جمله لباسکار هاي خنک مي‌توان به شلوار هاي کار، لباسکارهاي دو بنده، لباس کارهاي يکسره نازک، لباس کارهاي توليد شده با پارچه و متريال هاي تنفس پذير و … اشاره کرد. امروزه لباس هاي کار تابستانه با پيشرفت تکنولوژي توانسته شرايط بهتري را براي کارگران در محيط هاي کاري سخت به وجود آورند. در طراحي اين لباس هاي کار خنک، از تکنولوژي ضد رطوبت و ضد باکتري بکار گرفته شده است که در عين خنک بودن از سلامت جسمي کارگران موقع انجام کار حفاظت مي‌کند. اين لباس ها از جنس پنبه يا پلي استر بوده که بهترين نوع پارچه براي فصل تابستان و محيط هاي گرم و شرجي است. وزن سبک و نازک اين نوع پارچه ها از مهم‌ ترين ويژگي شان براي لباس کار خنک مي باشد.

ويژگی لباس کار خنک تابستانه

اگر شغل شما در محيطي گرم با دماي بالا قرار دارد، بايد به دنبال تهيه يک لباس کار تابستاني مناسب اين فصل و دما باشيد. هواي گرم تأثيرات منفي را مي‌تواند بر روي سلامتي شما بگذارد. علاوه بر به خطر انداختن سلامتي ممکن است عملکرد فرد را تحت تأثير قرار دهد. سؤال اصلي اين هست که يک لباس کار تابستاني بايد چه ويژگي‌هايي دارد؟

جنس بافت پارچه: از مهمترين فاکتورهاي اصلي لباس کار تابستاني، چنس بافت و پارچه مي باشد که عموما اکثر اين لباس کار هاي خنک با پارچه ترگال ساده و پنبه اي و… توليد ميشوند. جنس لباس کار تابستاني بايد سبک ترين تار و پود بافت را داشته باشد.

سايز لباس: تنگ و يا آزاد بودن لباس کار نيز بسيار در حفط دماي بدن موثر است. با انتخاب لباس سايز مناسب بدنتان ميتوانيد دماي بدن را کنترل کرده و با نپوشيدن لباس هاي جدب و جسبان، مانع فشار گرما شويد.

مدل لباس کار: قطعا مدل لباس کار از جمله موارد بسيار مهم در حفظ تعادل ميباشد. لباس کار دوبنده، تيشرت و يا جليقه کار ايمني از جمله لباس هايي ميباشند که ميتوان در فصول گرم و تابستاني از آنها استفاده کرد.

قدرت کشساني: قدرت کشساني لباس به منظور حرکت آزادانه و بدون صرف انرژي و بالا رفتن گردش خون در بدن به هنگام فعاليت، بسيار در حفظ گرما کمک ميکند.

رنگ بندي: انتخاب رنگ لباس نيز بسيار در کنترل دما تاثير دارد. رنگ هاي تيره تر، نور و گرما را به خود جذب ميکنند، پس بهتر از است از رنگهاي روشن زرد و تارنجي و سبز روشن 
 از ديگر خصوصيات لازم ميتوان به قابليت تنفس و گردش هوا همچنين جلوگيري از تعرق بدن اشاره نمود.

دیدن کنید: لباس کار مهندسی

عکس جلیقه کار ایمنی

دیدن کنید: لباس کار کارگری

1. لباس کار جليقه لباسکار جليقه ايمني، لباس کار راحت، سبک، خنک و با کيفيت است. جنس به کار رفته در اين لباس پلي استر بوده که معمولاً در رنگ هاي فسفري و شبرنگ به بازار عرضه مي‌شوند. از اين جليقه هاي شبرنگ معمولاً در محيط هاي تاريک يا شب استفاده مي‌شود تا فرد درحال کار به صورت کامل قابل رؤيت باشد. همين امر موجب جلوگيري بسياري از خطرات احتمالي خواهد بود. جنس رويه اين جليقه از PU است که کاملا آن را ضد آب کرده است. همچنين تعدادي جيب بر روي جليقه طراحي شده که شما مي‌توانيد ابزارهاي مورد نياز خود را در آن جاي دهيد. لباس کار جليقه بيشتر در فصولي بهار و تابستان مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

جلیقه ایمنی (حمایل) شبرنگ

تومان230,000
 • ضد آب
 • جنس: کشی
 • دوخت: صنعتی
 • عرض نوار انعکاس: 1.5 سانتی متر
 • قابل رویت کردن کاربر حتی از فواصل بسیار دور

2. جلیقه فسفری مدل مولر این جلیقه جز بهترین لباس کار تابستان برای کارگران در فضاهای بسیار گرم و شرجی است. جلیقه فسفری مدل مولر دارای 4 جیب و یک زیپ برای باز و بسته کردن جلیقه است. جنس پارچه این جلیقه خنک و بسیار سبک است که می‌تواند برای شما بهترین گزینه لباس کار خنک باشد. اصولاً از جلیقه های فسفری برای شغل هایی همچون کارکنان فرودگاه، نگهبانان، شهرداری، کنترل ترافیکی و … استفاده می‌شود.

جلیقه شبرنگ فسفری مدل میلر

تومان290,000
 • جنس: پلی استر
 • دوخت: صنعتی
 • تعداد جیب: 2 عدد
 • نوار شبرنگ: دارد
 • ویژگی: دید بالا و بازتابندگی 360 درجه تا 200 متر

3. جلیقه طوسی زیپ دار شبرنگ PVC: استفاده از جلیقه های شبرنگ برای کسانی که در هنگام شب کار می‌کنند امری ضروری می‌باشد. جلیقه های طوسی زیپ دار شبرنگ PVC که جهان ایمنی به شما ارائه می‌دهد دارای کیفیت بسیار بالا و مناسب برای فصل تابستان است. از جمله مزایای چشمگیر این جلیقه ایمنی، رنگ آن می باشد که پس از برخورد نور ماشین سبب انعکاس نور شده و نوار های شبرنگ دوخته شده نور را به چشم افراد بازتاب میدهند و سبب افزایش و بهبود دید افراد میشوند. رنگ شبرنگ این جلیقه ایمنی سبب افزایش دید افراد در شب و محیط های تاریک می شود که به جلوگیری و کاهش حوادث جبران ناپذیر کمک بسزایی میکند. وزن این جلیقه 250گرم می باشد و جنس آن که از دیگر ویژگی های خوب آن است که به دلیل وزن سبک، موجب خستگی برای کاربر نمیگردد همچنین سایز آن فری بوده و به تمامی افراد با اندامی نرمال اندازه می گردد. از دیگز ویژگی خوب این محصول جنس PVC آن است که ضد آب میباشد. جلیقه ورکول طوسی با متد دوخت صنعتی دو سوزنه عرضه میشود که از کیفیت دوخت بالایی برخوردار است. جلیقه ایمنی شبرنگ PVC در رنگ طوسی عرضه می گردد. جلیقه ایمنی ورکول، به طور کل در عموم حوزه ها کاربرد دارد اما این جلیقه اکثرا مورد استقبال نگهبانان، نیروهای امداد و انتظامی و کارکنان شهرداری و… قرار گرفته است.

جلیقه ورک ول طوسی شبرنگ PVC

تومان345,000
 • جنس: پلی استر
 • دوخت: صنعتی
 • رنگ: طوسی
 • نوار شبرنگ: دارد
 • ویژگی: دید بالا و ضد آب
 • کاربرد: راهوران، پارکبان، کارگران شهرداری، نگهبانی و…

4.جلیقه سبز فسفری مدل ولتکس این جلیقه جز بهترین لباس کار تابستان برای کارگران در فضاهای بسیار گرم و شرجی است.

از جمله تجهیزات حفاظت فردی لباس کار، جلیقه ایمنی میباشد که نقش بسیار مهمی در حفظ جان افراد دارد. جلیقه ایمنی وولتکس سبز فسفری زیپ دار به سبب طراحی ارگونومی که دارد بسیار مناسب تمامی فصول می باشد. جلقه ایمنی، لباس کاملا مناسب برای روز های گرم و تابستانی می باشد که میتوان آن را به همراه تیشرت پوشید و حتی در روزهای سرد با لباس های ضخیم و آستین دار از آن بهره برد. از جمله مزایای چشمگیر این جلیقه ایمنی، رنگ آن می باشد که پس از برخورد نور ماشین سبب انعکاس نور شده و نوار های شبرنگ دوخته شده نور را به چشم افراد بازتاب میدهند و سبب افزایش و بهبود دید افراد میشوند. رنگ شبرنگ این جلیقه ایمنی سبب افزایش دید افراد در شب و محیط های تاریک می شود که به جلوگیری و کاهش حوادث جبران ناپذیر کمک بسزایی میکند. این جلیفه سبز فسفری جیب دار ولتکس در برابر نور دید بسیار بالا و باز تابندگی 360 درجه دارد.

جلیقه ولتکس جیب دار سبز فسفری دارای زیپ و نوار طوسی شبرنگ می باشد که انعکاس نور را تا 200 متر فاصله نمایش می دهد. با توجه به انعکاس نور باعث دیده شدن افراد مشغول به کار هستند و از بروز حادثه های خطرناک جلوی گیری میکند. این جلیقه سبک وزن می باشد که از دیگر ویژگی های خوب آن است که به دلیل وزن سبک، موجب خستگی برای کاربر نمیگردد. سایز این جلیقه ایمنی فری میباشد به گونه ای که همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. از دیگر ویژگی های خوب این محصول جیب های آن میباشد که به جهت حمل و نگه داری وسایل و لوازم فردی ضروری مثل تلفن همراه، بیسیم، دفترچه یادداشت و… کاربرد دارد. جلیقه ایمنی ولتکس سبز فسفری  جلیقه فسفری زیپ دار وولتکس برای مشاغلی چون کارکنان شهرداری، کنترل ترافیکی، سازمان ها، کارکنان فرودگاه، نگهبانان و قابل استفاده است.

جلیقه خبرنگاری رنگ قرمز

تومان189,000
 • پارچه: کجراه
 • جنس: الیاف
 • دوخت: صنعتی
 • تعداد جیب: 5 عدد
 • طراحی: مدرن و کارآمد

5. جلیقه چسبی چهار خط امپریال: جلیقه ایمنی چسبی چهار خط امپریال به سبب طراحی ارگونومی که دارد بسیار مناسب فصول گرم و تابستانی می باشد. جلقه ایمنی، لباس کاملا مناسب برای روز های گرم و تابستانی می باشد که میتوان آن را به همراه تیشرت پوشید و حتی در روزهای سرد با لباس های ضخیم و آستین دار از آن بهره برد. رنگ شبرنگ این جلیقه ایمنی سبب افزایش دید افراد در شب و محیط های تاریک می شود که به جلوگیری و کاهش حوادث جبران ناپذیر کمک بسزایی میکند.

از جمله مزایای چشمگیر این جلیقه ایمنی، رنگ آن می باشد که پس از برخورد نور ماشین سبب انعکاس نور شده و نوار های شبرنگ دوخته شده نور را به چشم افراد بازتاب میدهند و سبب افزایش و بهبود دید افراد میشوند. وزن این جلیقه 100 گرم می باشد که از دیگر ویژگی های خوب آن است که به دلیل وزن سبک، موجب خستگی برای کاربر نمیگردد همچنین سایز آن فری بوده و به تمامی افراد با اندامی نرمال اندازه می گردد. جلیقه امپریال چسبی با متد دوخت صنعتی سه سوزنه عرضه میشود که از کیفیت دوخت بالایی برخوردار است. جلیقه ایمنی امپریال چسبی در رنگ بندی های گوناگونی نظیر: سبز، سفید، آبی، قرمز عرضه می گردد. جلیقه ایمنی چسبی چهار خط امپریال، به طور کل در عموم حوزه ها کاربرد دارد اما این جلیقه اکثرا مورد استقبال نگهبانان، نیروهای امداد و انتظامی و کارکنان شهرداری و… قرار گرفته است.

جلیقه چسبی چهار خط مدل امپریال

تومان135,000
 • جنس: پلی استر
 • دوخت: صنعتی
 • چسب: دارد
 • نوار شبرنگ: دارد
 • ویژگی: دید بالا و بازتابندگی 360 درجه

جلیقه خبرنگاری رنگ قرمز

تومان189,000
 • پارچه: کجراه
 • جنس: الیاف
 • دوخت: صنعتی
 • تعداد جیب: 5 عدد
 • طراحی: مدرن و کارآمد

جلیقه خبرنگاری رنگ زرد

تومان189,000
 • پارچه: کجراه
 • جنس: الیاف
 • دوخت: صنعتی
 • تعداد جیب: 5 عدد
 • طراحی: مدرن و کارآمد

6. لباس کار دوبنده پاور: لباس کار دوبنده پاور، با طراحی و دوخت منصر به فردی که دارد، افزون بر کارایی فوق العاده و جنس و پارچه بی نظیر بسیار پر طرفدار است. این مدل لباس کار بسیار خنک بوده و مناسب آب و هوای گرم و فصول تابستانی می باشد. جنس لباس کار دوبنده پاور، از 70% نخ پنبه با کیفیت بالا و 30% پلی استر مرغوب میباشد، لذا متریال مصرفی موجب طول عمر بسیار بالا و استهلاک کمتر و استفاده بیشتر از لباس میگردد. همچنین جنس این لباس کارگری سبب ایجاد هیچ گونه گرمایی برای کاربر نمیشود، وزن این محصول 420گرم بسیار سبک و راحت، فوق العاده مقاوم، قابلیت شستشوی مکرر و مداوم دارد. با توجه به طراحی کار آمد، جنس لطیف و وزن مطلوب، این محصول انتخابی ایده آل برای تمامی افراد میباشد.

لباس کار دوبنده پاور به دلیل طراحی  مدرنی که دارد انتخاب بسیار خوبی در فصول بهاری و گرم تابستانی برای کاربران جهت راحتی در کار میباشد. چرا که خنک، راحت و مناسب برای فعالیت در مشاغل صنعتی و گوناگون است. همچنین این محصول توسط بندهای روی دوش، قابلیت تنظیم دارد که به دلیل جنس کشی، انعطاف پذیری بالایی دارد و راحتی را در هنگام کار و فعالیت به کاربر منتقل میکند. از جمله مزایای این لباس کارتعداد جیب های فراوان آن میباشد، چرا که در راستای نگه داری از وسایل و اجسام نظیر خودکار، تلفن همراه، بیسیم،ابزارالات و دفترچه … بسیار کارآمد است. لازم به ذکر است که تولید این لباس بی نظیر و فوق العاده با دوخت الیت (صنعتی) میباشد که به منظور دوختی محکم و دو لاین جهت مستحکم سازی دوخت لباس و کیفیت بالا و مقاومت بیشتر میشود. از دیگر مزایای خوب این محصول کیفیت آن می باشد که به کاربر امکان شستشوی مکرر را میدهد. این محصول در رنگ بندی مشکی، طوسی، قرمز، خاکی و سفید، همچنین در سایز بندی M,L,XL,2XL,3XL موجود می باشد.

لباس کار دوبنده پاور

تومان645,000
 • پارچه: کتان
 • جیب: دارد
 • دوخت: صنعتی
 • طراحی: مدرن و کارآمد
 • مقاوم در برابر شستشوی مکرر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *