چرا لباس خلبانی یکسره است؟

لباس کار یکسره برای پوشش کل بدن فرد است تا از خطرات احتمالی در محیط جلوگیری کند. از لباس یکسره اصولاً در مشاغل صنعتی از آن استفاده می‌شود. اگر به دنبال خرید لباس خلبانی هستید با این موضوع رو به‌ رو شده اید که از نوع یکسره اند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با راحتی و مزایای لباس کار یکسره خلبانی آشنا کنیم. به همین دلیل اگر به دنبال خرید لباس خلبانی هستید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه جهان ایمنی باشید.

لباس خلبانی یکسره

لباس کار یکسره چیست و چه مزایایی دارد؟

این لباس ها از راحت ترین نوع لباس کار به حساب می‌آیند. پوشیدن لباسی آزاد که مانع حرکت بدن شما نشود و در عین حال از سلامت جسمی تان محافظت کند، مهم‌ترین اصل لباس های کار می باشد. از مهم‌ترین ویژگی های این لباس های یکسره به موارد زیر می‌توان اشاره کرد.

تناسب لباس با کار: هنگام انتخاب لباس یکسره باید به فعالیت شخص در محیط توجه کنید تا حرکات او را محدود نکند.

• هماهنگ بودن با محیط: لباسی که شما در محیط کار می‌پوشید باید سازگار با محیط آن باشد تا از هرگونه آسیب احتمالی به شما جلوگیری کند. این لباس تمام بدن شما را می‌پوشاند؛ به این ترتیب از بریدگی، سوختگی یا … جلوگیری می‌کند.

• طرح و رنگ های آن: در محیط کار برای مشخص کردن درجه و وظایف کارکنان می‌توان از رنگ بندی های مختلف لباس کار استفاده کرد.

آشنایی با لباس کار یکسره خلبانی

لباس یکسره خلبانی جزو لباس کار مهندسی می باشد که دارای تعداد جیب های متعددی هست که مناسب برای قرار گیری ابزار های مورد نیاز فرد است. این لباس یکسره در سایز های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. ما در جهان ایمنی لباس کار یکسره خلبانی با تمامی ویژگی های مورد نیاز در فروشگاه خود قرار داده ایم. در ادامه به معرفی این لباس کار خواهیم پرداخت.

 

لباس خلبانی

ویژگی های لباس کار خلبانی

لباس کار یکسره خلبانی، لباس کاری است که ایمنی و راحتی را برای کاربر تضمین میکند.این لباس کار یکسره دارای استاندارد های اروپایی و تولیدی کشور ایران هست. این لباس از الیاف طبیعی و صنعتی تولید شده که ضد چروک و مقاوم است. لباس یکسره خلبانی با زیپ باز و بسته می‌شود که این موضوع، کار را برای افراد بسیار آسان کرده، این لباس کار یکسره میباشد تنه ی بالای لباس به تنه ی پایین لباس متصل است که جهت پوشش آسان درقسمت فوقانی (فاق) تا زیر گردن، زیپ طراحی شده است. جنس این محصول از فلامنت کجراه با کیفیت و مرغوب میباشد که شامل الیاف طبیعی و الیاف صنعتی، است لذا متریال مصرفی سبب طول عمر بالا و بهره وری و استفاده بیشتر از لباس میگردد.

مزیت خوب این لباس، گرم نگه داشتن بدن و حفظ تعادل حرارت بدن به دلیل الیاف مصرفی میباشد. همچنین در برابر سرما، گرما و نفوذ آب، ضد چروک و بسیار مقاوم است. از جمله مزایای این لباسکار تعداد جیب های فراوان آن میباشد، چرا که در راستای نگه داری از وسایل و اجسام نظیر خودکار، تلفن همراه، بیسیم،ابزارالات و دفترچه … بسیار کار آمد میباشد.لازم به ذکر است که تولید این لباس بی نظیر و فوق العاده با دوخت صنعتی دو سوزنه میباشد که به منظور دوختی محکم و دو لاین جهت مستحکم سازی دوخت لباس و کیفیت بالا و مقاومت بیشتر میباشد.

لباس یکسره خلبانی

تومان390,000
  • تولید: ایران
  • تعداد جیب: 8
  • دوخت: صنعتی
  • استاندارد: اروپایی
  • متد دوخت: صنعتی
  • پارچه: فلامنت کج راه
  • ویژگی: ضد چروک و مقاوم
  • جنس: الیاف طبیعی و صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *